شرکت مهر اندیشان آترینا در راستای ارج نهادن به کالای ایرانی و ارتقای کیفی تولیدات ملی، با دارا بودن بیش از 25 سال تجربه در پژوهش و تولید دستگاه های اتوکلاو دندانپزشکی در ایران،  مفتخر است تا بهترین نوع از دستگاه های مذکور را با فناوری جدید و امکانات کاربری بهتر به جامعه پزشکی تقدیم نماید.
اتوکلاو تولیدی Class B این شرکت در مدل CUBIC ) چمبر مربعی) با ظاهری متفاوت، با دارا بودن سیستم خلاء و گذراندن موفقیت آمیز کلیه تست های فنی، حداکثر نفوذپذیری بخار و انجام کامل سیکل های استریلیزاسیون، همچنین کاربری آسان، قابلیت نصب پرینتر سر خود و ثبت مکتوب سیکل های کاری، کاملاً قابل رقابت با نمونه های خارجی مشابه در بازار می باشند.
شبکه گسترده سرویس و خدمات محلی شرکت مهر اندیشان آترینا در سراسر کشور، با سرویس به موقع و در دسترس بودن خدمات فنی، مزایای انتخاب دستگاه  اتوکلاو CUBIC را نزد مشتریان برجسته ساخته است. 
اتوکلاو CUBIC علاوه بر دارا بودن استاندارد ملی ایران، موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001-2008  (استاندارد مدیریت کیفیت) از کشور آلمان و استاندارد ISO 13485  (استاندارد مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی)  از موسسه BSI  انگلستان گردیده اند.